19-300 Ełk, ul. Grodzieńska 10

tel. +48 505 008 530

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

  • Responsywne strony www

    Responsywne strony www

  • Publikacje elektroniczne

    Projektowanie publikacji elektronicznych

Strona wizytówka

Strona wizytówka jest odpowiednią formą dla osób prywatnych i małych firm, które chcą zaznaczyć swoją obecność w Internecie, nie potrzebują częstego aktualizowania podstron, a ilość informacji zawartych na nich jest niewielka.

Strona internetowa z systemem zarządzania treścią

cmsDla klientów, często aktualizujących zawartośź strony, wdrażamy systemy zarządzania treścią. Skonfigurowaną stronę można samodzielnie prowadzić poprzez dodawanie tekstów i zdjęć.

Oferujemy również dostosowanie stron do przeglądania na urządzeniach moblilnych. Dzięki projektowaniu responsywnemu witryny są prawidłowo wyświetlane na smartphonach i tabletach.

 

Publikacje elektroniczne

tabletProjektujemy katalogi w formacie pdf oraz epub (czytniki ebooków) zoptymalizowane do szybkiego przeglądania w internecie.

Grafiki na potrzeby www

grafika

Oferujemy gotowe projekty layautów stron www, na życzenie Klienta tniemy szablon strony na "plasterki" według dostarczonych wytycznych.

Tworzymy projekty poszczególnych elementów graficznych strony: bannerów, przycisków, tła itp.

Projektujemy grafiki do serwisów społecznościowych takicj jak Facebook.

Szablon sprzedaży Allegro

szablonyProjektujemy profesjonalne szablony aukcji allegro kierując się przede wszystkim przejrzystością strony aukcji. Używamy elementów animowanych na stronach. Oferujemy hosting na umieszczenie grafik z szablonu.

 

Animacje flash oraz gif

animacjeZajmujemy się tworzeniem animacji w postaci nagłówków, przycisków, bannerów reklamowych czy też sliderów.

Do serwisów nie akceptujących animacji flash projektujemy grafiki w formacie gif. Doradzamy klientom i oferujemy własne rozwiązania tak aby oferowany produkt był funkcjonalny i efektowny.